Samen sterk door doelgerichte talentontwikkeling. Speciaal door Onderbouwd, IPC-onderwijs en NT2.

Team


Foto: Stonewood Fotografie



Door op de naam te klikken, kunt u rechtstreeks een mail sturen. Bij de groepen en taalklassen is het ook mogelijk beide collega's in één keer te mailen, door op de groep of taalklas te klikken.
 

Groep 1/2A             Bianca Peters en Judith Pustjens 
Groep 1/2B             Paula Penders
Groep 3             Désiree Maessen en Silvia Rosier
Groep 4             Nicole Biermans en Marianne Lortye
Groep 5             Jos Sarkol
Groep 6             Céline Venhorst en Leonne Klinkers
Groep 7             Benice van Engelshoven
Groep 8             Kim van Rooijen en Leonne Klinkers
Taalklas 1A             Carolien CruijsbergZoë van Lierop en Anita Niessen
Taalklas 1B             Britt Salden en Caroline Renette
Taalklas 2             Monique Martens en Lilianne Turlings
Taalklas 3             Coby Verheessen en Saskia Geujen
Taalklas 4             Mirjam Golsteijn en Henriët Wubbolts 
Flex inzet TS              Marie-José Crombag
 

Taal/spraakondersteuner
 
    Yvonne Niemann
 
Leraarondersteuner
 
    Baron Prickett
 
Onderwijsassistenten
 
    Mariëlle Bogman
    Claudia Linssen
    Lysanne Loiacono
    Christel Slots
    Joy Ritzen
    Josie Walraven
    Vacature
 
Administratief medewerker
 
    Ria Vergoossen
 
Conciërges     Henk Welters
    Toine Voorjans
 

Directeur
 
                        Björn Golsteijn
 
Intern Begeleiders
 
                        Mireille Bohnen
                        Liesbeth Bakkes
                        Lily Vinken
 
ICT-er                         Bart Meuffels

De groepen 1 t/m 8 en taalklas 1A bevinden zich op de Hoofdlocatie (Mispelstraat). De taalklassen 1B t/m 4 bevinden zich op de Taalschool (Pepinusbrug).


 


Teamleden met specialismen


Deze collega's vervullen een belangrijke rol bij hulpvragen rondom kinderen, doorontwikkeling van vakgebieden in school etc.

Opleider in School         Marie-José Crombag
Ondersteuner Maatschappelijk werk         Mariëlle Bogman
Orthopedagoog Gezin en gedrag         Zoë van Lierop
Orthopedagoog Leren en ontwikkeling              Judith Pustjens
Specialist Het jonge kind         Bianca Peters
Specialist IPC/thematisch leren         Benice van Engelshoven
Specialist Rekenen         Kim van Rooijen
Specialist Taal/lezen         Silvia Rosier
Specialist NT2         Alle leraren taalklassen/taalschool